Team 2021-2022

Basisschool Hulsberg 

Lilian Knooren
Directeur
lilian.knooren@innovo.nl
Bernd Reichrath
Adjunct-directeur
bernd.reichrath@innovo.nl
Maud Nelissen
Intern begeleider
maud.nelissen@innovo.nl
Xanne Janssen-van Laar
Intern begeleider onderbouw
xanne.janssen@innovo.nl
-

Unit 1-2

Nicole Hertogen
Leerkracht groep 1-2a en
groep 1-2b
nicole.hertogen@innovo.nl
Kelly Meijer
Leerkracht groep 1-2a
kelly.meijer@innovo.nl
Daniëlle Gaens
Leerkracht groep 1-2b
danielle.gaens@innovo.nl
Aniek Habets
Leerkracht groep 1-2c
aniek.habets@innovo.nl
Linda Vaessen
Leerkracht groep 1-2c
linda.vaessen@innovo.nl
Hanneke Janssen
Onderwijsondersteuner unit 1-4
hanneke.janssen@innovo.nl
-

Unit 3-4

Lucy Beekman
Leerkracht groep 3a
lucy.beekman@innovo.nl
Xanne Janssen
Leerkracht groep 3a
xanne.janssen@innovo.nl
Fleur Sistermans
Leerkracht groep 3b
fleur.sistermans@innovo.nl
Anniek Wintgens
Leerkracht groep 4
anniek.wintgens@innovo.nl
Anke Savelberg
Leerkracht groep 4
anke.savelberg@innovo.nl
Hanneke Janssen
Onderwijsondersteuner unit 1-4
hanneke.janssen@innovo.nl
Demi Naus
Stagiaire groep 3a
-

Unit 5-6

Anke Savelberg
Leerkracht groep 5
anke.savelberg@innovo.nl
Moni Heesbeen
Leerkracht groep 5 en
groep 6a
moni.heesbeen@innovo.nl
Ceciel Heuts
Leerkracht groep 6a
ceciel.heuts@innovo.nl
Naomi Bakker
Leerkracht groep 6b
naomi.bakker@innovo.nl
Michelle Huntjens
Onderwijsondersteuner unit 5-8
michelle.huntjens@innovo.nl
-

Unit 7-8

Judith Meijers
Leerkracht groep 7
judith.meijers@innovo.nl
Thea Lemmens
Leerkracht groep 7 en groep 8
thea.lemmens@innovo.nl
Rik Steinschuld
Leerkracht groep 8
rik.steinschuld@innovo.nl
Michelle Huntjens
Onderwijsondersteuner unit 5-8
michelle.huntjens@innovo.nl
-

Ondersteunend personeel

Casper Horbach
Gymdocent (RiskCare)
Lou Chappin
Conciërge
Judith Gerets
Administratie
judith.gerets@innovo.nl