Team 2020-2021

Lilian Knooren
Directeur
lilian.knooren@innovo.nl
Bernd Reichrath
Adjunct-directeur
bernd.reichrath@innovo.nl
Maud Nelissen
Intern begeleider
maud.nelissen@innovo.nl

 
Xanne van Laar
Intern begeleider unit 3-4
xanne.vanlaar@innovo.nl
Loes Kuipers
Leerkracht groep 1-2a
loes.kuipers@innovo.nl
Daniëlle Gaens
Leerkracht groep 1-2b
danielle.gaens@innovo.nl
Nicole Hertogen
Leerkracht groep 1-2a en
groep 1-2b
nicole.hertogen@innovo.nl

 
Aniek Habets
Leerkracht groep 1-2c
aniek.habets@innovo.nl
Hanneke Janssen
Onderwijsondersteuner unit 1-2
hanneke.janssen@innovo.nl
Xanne van Laar
Leerkracht groep 3
xanne.vanlaar@innovo.nl
 
Linda Vaessen
Leerkracht groep 3
linda.vaessen@innovo.nl

 
Michelle Huntjens
Onderwijsondersteuner groep 3
michelle.huntjens@innovo.nl
Anniek Wintgens
Leerkracht groep 4
anniek.wintgens@innovo.nl
Lucy Beekman
Leerkracht groep 4
lucy.beekman@innovo.nl
Suzanne Spronken
Leerkracht groep 5a
suzanne.spronken@innovo.nl

 
Moni Heesbeen
Leerkracht groep 5a en
groep 5b
moni.heesbeen@innovo.nl
Ceciel van Noorloos
Leerkracht groep 5b
ceciel.vannoorloos@innovo.nl
Thea Lemmens
Leerkracht groep 6
thea.lemmens@innovo.nl
Kelly Meijer
Leerkracht groep 6
kelly.meijer@innovo.nl

 
Naomi Bakker
Leerkracht groep 7 
naomi.bakker@innovo.nl
Simone Soons
Leerkracht groep 7
simone.soons@innovo.nl
Judith Meijers
Leerkracht groep 8a
judith.meijers@innovo.nl

 
Eef
Leerkracht in opleiding groep 8a
Rik Steinschuld
Leerkracht groep 8b
rik.steinschuld@innovo.nl
Barry Schroeder
Gymdocent (RiskCare)
Lou Chappin
Conciërge
Judith Gerets
Administratie
judith.gerets@innovo.nl